הובלות בירושלים

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

"צוות העובדים הוא צוות מיוחד מאוד, עם אנשים חרוצים מאוד, מלאי אחריות, נאמנים ואוהבים את העבודה. הם אלו שבזכותם כל מי שנעזר בנו כל כך מרוצה, מפרגן ומספר הלאה לחבריו".

הובלות מיכאל ובוריס צברו מוניטין של רב בהובלת משרדים, מוסדות, מפעלים ובתים פרטיים.
החברה מספקת את כל השירותים הנלווים כמו אריזת דירה או משרד לפני המעבר, שירותי אחסון החפצים והפריטים לתקופת זמן מוגבלת בתיאום מראש. החל מהובלת בתים ודירות קטנות, הובלות משרדים ועד העברות קטנות יותר של מכשירי חשמל, ציוד, ריהוט או פריטים בודדים – החברה מספקת את כל שירותי ההובלות לכל רחבי הארץ.

הובלות בירושלים בקלי קלות

איך זה עובד? כך מתבצעת הובלה בירושלים: בחברה צוותים מנוסים, שמעניקים שירות מקצועי בהובלה ובאריזה מקצועית. נציג החברה מגיע לבית או משרד הלקוח כדי כדי להכין הצעת מחיר מסודרת מראש. התהליך כולל התרשמות מהמקום וכמות הציוד כמו גם תכנון מראש של גודל הצוות שישלח למקום ביום העברה.

תרצו לפרק רהיטים ולהרכיבם בדירה החדשה? אין בעיה. פירוק רהיטים והרכבתם במקום החדש הנעשים על ידי נגר מקצועי.

החברה ממוקמת בירושלים אך מספקת את כל שירותי הובלות לכל רחבי הארץ החל מהובלת דירות קטנות, בתים, העברת משרדים ועד הובלות קטנות של ציודף מכשירי חשמל, רהיטים או פריטים בודדים.

יש לכם רהיטים כבדים שלא עוברים בחדר מדרגות צר? ניתן להזמין שירותי מנוף כפתרון להעברת רהיטים כבדים במיוחד או שאינם עוברים בחדרי מדרגות צרים. כמו כן, ניתן לקבל שירותי אריזה מקצועיים, כשכל ארגז מסומן עבור איזה חדר הוא מיועד ובכך מקל על פעולות הפריקה.

מעבר דירה עלול להיות סיוט. למרות שהמוביל הבטיח להגיע בזמן להובלה אתם עלולים למצוא את עצמכם יושבים בדירה ארוזה והמוביל איננו ואין אפשרות להשיג אותו. אנחנו שומעים על נזקים לרכוש, על חברות הובלה שלפתע משנות מחיר או מאחרות ביום ההובלה, ואפילו על כאלה שלא מגיעים באותו יום.

מספר המלצות שיעזרו לכם לעבור דירה בשלום:

  • עוד בזמן האריזה מספרו את הארגזים ורישמו לאיזה חדרים הם שייכים (כדאי לציין מה יש בתוך כל ארגז)
  • בהנחה שאתם אורזים לבד, לדרוש מצוות ה מובילים שיספקו לכם ארגזים
  • לקרוא קריאת מונים של חברת החשמל לפני עזיבת הבית
  • לוודא שאין מכשולים בחדר המדרגות
  • לדאוג שהרכבת הרהיטים תיעשה על ידי נגר ולא על ידי סבל
  • להעביר את החפצים יקרי הערך ואת התכשיטים באופן עצמאי
  • לא להשקות עציצים ביומיים שלפני המעבר
  • לשמור על חניה פנויה בפתח הבניין באמצעות רכב אחר

יש לכם רהיטים כבדים שלא עוברים בחדר מדרגות צר? החברה תדאג ותזמין שירותי מנוף כפתרון להעברת רהיטים כבדים במיוחד או שאינם עוברים בחדרי מדרגות צרים.

הפירוק וההרכבה נעשים במקצועיות ובאחריות נגר מקצועי המפרק את הריהוט ומרכיב אותו בבית החדש. החברה עובדת עם ביטוח ואחריות מלאה על הרכוש אותו הם מעבירים.

כל הרהיטים ומוצרי החשמל, מקבלים עטיפה מיוחדת, מקצועית הממגנת אותם מפני פגיעות על ידי צוות העובדים.

מחפשים חברת הובלות בירושלים? צרו קשר עוד היום.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.